Strony internetowe

EstenaDERM

Profesjonalizm w każdym calu!

Salon dermatologii i medycyny estetycznej w Opolu. Oferta skierowana jest głównie do osób z problemami skórnymi, ale także dla tych, którzy chcą zadbać o swój wygląd.

Głównymi założeniami były prostota, profesjonalizm i przejrzystość przekazu witryny. Skupiłam się na dwóch kolorach przewodnich występujących w logo salonu oraz białym – symbolu czystości i jasności.

 

Nawierzchnie24

Firma zajmująca się sprzedażą elementów nawierzchni wykonanych z gumowego granulatu. Grupą docelową są wykonawcy placów zabaw, właściciele obiektów sportowych oraz osoby chcące uatrakcyjnić swój ogród w bezpieczne i kolorowe alejki.

Strona internetowa jest pełna kolorów tak, jak szeroka jest oferta kolorystyczna wykończeń płyt. Kolor przewodni nawiązuje do koloru logo. Każdy produkt jest osobno przedstawiony w formie krótkiego opisu oraz grafik lub zdjęć. Zostały także omówione takie kwestie jak: montaż, zastosowanie i realizacje.

Beauty Institute

Nowoczesny salon medycyny estetycznej i kosmetologii w Krakowie. Oferuje on szeroki zakres zabiegów wykonywanych przez wykwalifikowany personel.

 

Strona internetowa jest odzwierciedleniem założeń salonu – delikatnie z intensywnymi akcentami. Głównymi odbiorcami są kobiety, dlatego też tak zostały dobrane główne kolory i układ strony.

Twój Busik

Firma transportowa oferująca przewozy osób w Polsce i za granicę.

 

Punktem głównym strony jest zdjęcie autokaru wykorzystywanego przez firmę. Pozostała część została utrzymana w podobnej kolorystyce.

Zajazd Camelot

Bardzo elegancka, ale i minimalistyczna strona internetowa lokalu bankietowego. Camelot jest ciekawym połączeniem historii z nowoczesnością. Oferują przepyszne potrawy, ale i wygodne noclegi.

KOVALOWE

Bardzo zdolne dziewczyny! Blog i strona promująca ich działalność artystyczno-modową. Dwie urocze siostry tworzą niebanalne stroje dla kobiet i dla malutkich dziewczynek.

Lukmebel

Lukmebel to sklep zajmujący się sprzedażą mebli do nowoczesnych wnętrz.

 

Sklep został wykonany zgodnie z wyobrażeniami właścicieli – kolor czerwony jako główny akcent całej strony oraz dużo zdjęć produktów. Cały projekt stworzony tak, aby zapewnić klientom jak największą łatwość w poruszaniu się na stronie.

Drewniane Litery

Sklep internetowy, w którym znajdziemy ozdoby do domu wykonane z drewna, tj. napisy, litery, gwiazdki oraz wiele innych.

 

Witryna została przystosowana do potencjalnego konsumenta. Układ jest prosty i przejrzysty – bardzo łatwo znaleźć przedmiot, którego się szuka.